Jak pierwszy raz zobaczyłam jakiś kubek ISAK-owej produkcji, a na nim różową parkę wesołych cycków, to sobie pomyślałam: łaaa, jakie deco-porno! I pokochałam od pierwszego wejrzenia.
Wiem, że czytają mnie głównie dziewczyny i mam nadzieję, że nie uraziłam żadnej z Was słowem "cycki", ale je strasznie lubię. Kojarzy mi się z cuksami ;D
Tak samo, jak w przypadku Muminków (Mooooo minki!), obiecuję nigdy się tak nie zestarzeć, żeby projekty ISAK były dla mnie za mało poważne.
Założycielka ISAK Design - Sandra Isaksson - chyba nie musi tego obiecywać, bo po jej pomysłach widać, że taki dziwny rodzaj dojrzałości jej nie grozi ;)
Poza ISAK-iem istnieje zresztą dla niej inne zawodowe życie, bo projektuje dla wielu, wielu firm. Niektóre jej prace przypominają mi stylem Orlę Kiely, ale tylko przypominają!


Zarówno, jeśli chodzi o design, jak i o ceny, ISAK to projektownia demokratyczna. Znajdą się tu rzeczy na prawie każdą kieszeń (ceny od ok. 40 zł), dla ludzi w różnym wieku, o różnych upodobaniach, ale niekoniecznie sztywniarskich. 
Nie bawią Cię włosy pod pachami Billa i okrąglutki biust Blossom (to ta parka na kubkach, tackach...)? To masz śliczne liściaste retro wzory. Liściaste nudne? To są ptaszki, słonie. Nie lubicie motywów przyrodniczych? Ok, są figury geometryczne i abstrakcyjne esy-floresy. I dużo koloru. I to, co wspólne, to właśnie lekkie retro-zacięcie :)


kubki i tace, isak.co.uk pościel, obrusy, deski do krojenia, papeteria, tapety, tacka, isak.co.uk

Chętnie pobuszowałabym w sklepie ISAK, w tym "prawdziwym" albo rozstawionym przy okazji targów, a nie wirtualnym:No to na koniec jeszcze trochę obrazeczków ;)
Żeby nam wesoło było, czyśmy wyspani, czy nie. 6 komentarzy

 1. Lubię ISAK, lubię też Orla Kiely - tutaj bardzo dobrze znaną i rozchwytywaną (bo też i łatwo dostępną - jej torebki ma wiele moich znajomych), w Pl zdaje się prawie wcale nieznaną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że nie jest tak źle z wiedzą, gorzej z dostępnością. Nie każdy ma ochotę wydawać na przesyłkę zza granicy, bo to podraża sprawę. Książka "Kiely Pattern" kosztuje natomiast ok. 140,00 zł - to sporo i warto tylko, gdy jest się maniakiem ;)
   Na szczęście ISAK dostępny na miejscu.

   Usuń
 2. Cudne są! Cieszę się, że mnie zapoznałaś z ISAK - bardzo mi się podoba!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi :) Takie małe szaleństwo te projekty, tak samo, jak Muminkowe, prawda?

   Usuń
 3. piękna tapeta :) :) :) : )

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Każdy komentarz jest mądry i potrzebny! Kocham komentarze!!! ;D

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram