Czyżby świat się zmieniał? 
Czyżby na lepsze? 
Czyżbym ja z tego powodu miała przekichane? ;)

Dotychczas było tak, że w tygodniu boska pogoda, słońce, a ja w pracy. A w weekend wiatr, deszcz, grad, gówno z haczykami padające z nieba, minus osiem w nocy, a ja w plenerze.
W pracy się grzałam za biureczkiem, w plenerze marzłam i kichałam w lesie.

A teraz w weekend było ślicznie, a od poniedziałku, jak na jakiś wielki pogodowy gong, lampę na niebie wyłączyli i widzę szarość, szarość widzę.
Czyli na weekend musi być pięknie, zwłaszcza, że będziemy zwiedzać niegrzeczny i wszeteczny Toruń (wycieczka z katem i nierządnicami w roli motywów przewodnich) oraz jeść ziemniaki z ogniska. Czyli musi być pięknie i już.

Jednakowoż w aktualnych dżdżystych okolicznościach przyrody foto-sesja sypialni po remoncie nie ma racji bytu. Nie przy moim beznadziejnym obiektywie (i nieumiejętności robienia zdjęć) i nie przy mojej niechęci do lampy (i nieumiejętności jej właściwego używania).
Ale se wzięłam i pstrykłam conieco.


Kasztanek. Czy trzeba coś dodawać? ;)

Bazylia za wciąż nieobciętą zasłonką. Bazylia kocha długość zasłonki, bo może się na niej uwieszać, następnie się po niej wspinać i jeszcze następnie: zlatywać na ryj z całym karniszem. Tak, tak, ten wyczyn można dodać do listy jej zasług. Bazylia jest bohaterem w naszym domu! (jeśli chodzi o demolkę) 
Nasz osobisty wieżowiec czyli regał z sf i kryminałem. Znaczy część wieżowca, bo żeby sfotografować cały, musiałabym zacząć chyba lewitować w pozycji nakrytego kuprem kwiatu lotosu z bagien (tak, tyle mam miejsca na podłodze teraz...)


No dobra. Miała być migawka, a mi się chyba zbiera na dłuższą pogawędkę, więc spadam ;) photo podpistroacutejk1050tyikropki_zps2600bf8f.png
6 komentarzy

 1. kocham Kapibarę za te lampy! :) i nie tylko ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. oh tez marze o takim regale na ksiazki... moje narazie tworzą piękne kolumny od podłogi :)
  Wogóle to ty masz wszystko piękne! :D
  PS. Czekam na maila :P Jak coś to mój nowy adres: wmierzynska@yahoo.com bo coś mi dziś ptaki, co przed ulewą się chowały, śpiewały, że mam takowego oczekiwać :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie wyładniało w sralonie i sypialni. Reszta błaga o remont, ale skarbonka pusta :)
   A regały się sprawdzają zwłaszcza, jeśli chodzi o kurz. Sprzątanie kurzu z książek jest w pierwszej dziesiątce moich znienawidzonych czynności ;)

   Usuń
 3. jak ja dawno Bazylii nie widziałam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hihihi, to dziś masz cały wpis o tej łajdaczce ;D

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz. Każdy komentarz jest mądry i potrzebny! Kocham komentarze!!! ;D

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram