I stał się cud i się w końcu wyspałam. Jest wprost słodko! :)
Zakończę więc cykl pościelowy z uśmiechem na ustach i bez worków pod oczami.

Bardzo chciałam, żeby ta część była dostępna cenowo. Ale nie umiem się ograniczać, przynajmniej w poszukiwaniach, więc wyszło jak wyszło. Znowu jest ładnie i na tym poprzestanę ;)

Myślałam, że na stronie, która się nazywa tak, jak się nazywa, ceny będą niewygórowane, ale się myliłam. Niby niektóre rzeczy są wycenione dość przystępnie, to jednak skompletowanie pełnej pościeli nie wyjdzie już tak tanio.

W takim razie zajrzałam na inną stronę, która też w nazwie zawiera słowo sugerujące, że może nie będzie tu trzeba zbankrutować (teens), ale... Sami popatrzcie. Jest niezły wybór ślicznej, słodkiej pościeli, ale uważajcie na swoje karty kredytowe!


 


W "dorosłym" oddziale Pottery Barn dorwałam jedną z niewielu kwietnych pościeli, które mnie zachwyciły. Nie zrozumcie mnie źle: kwiaty uwielbiam, ale na żywo, na łące. Na pościeli czy zasłonkach są za bardzo oczywiste i za częste ;)I męska odsłona propozycji PB Teens, bardzo fajna, nieprzekombinowana. Chyba nie trzeba być surferem albo dziewczyną surfera, żeby w takiej spać? W kwiecistych pościelach nie śpią przecież tylko ogrodnicy, a pasiastych pracownicy Paula Smitha ;)))
No i na koniec wielkie BUM! 
Jak patrzę na pościel Anthropologie (anthropologie.eu), to:
 • najpierw opada mi szczęka i nie wiem, którą wybrać,
 • a później zaczynam widzieć, jak naiwny był pomysł, że w pięknej pościeli będzie się chciało spać,
 • bo w tej pościeli to można wszystko robić, mieszkać w niej można, ale spać? Przecież aż szkoda! ;D I co? I mnóstwo motywów roślinnych. Ale jak pięknie, cygańsko, z rozmachem i wyobraźnią podanych! CUDO :) Są kwiaty i KWIATY jak widać ;)

4 komentarze

 1. Kasia z Podlasia24 stycznia 2012 01:08

  Ahh Funiasta, niedobra jestes :) Chyba mam focha :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, sobie miej! Powiem mamie!
   No dobra, dziś będzie niedrogo, ok? O bie cu ję! ;)

   Usuń
 2. Funita, w końcu Cię znienawidzę za te wszystkie kolory świata!

  Ale o ile piękniejsze byłyby wieczory, nocki i poranki, gdyby tylko człek mógł się umościć w tych kolorach. I dzionki, bo pewnie z łóżka bym nie wychodziła ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo wszystkie kolory świata to moja wina ;)))
   Chcesz jeszcze? ;D

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz. Każdy komentarz jest mądry i potrzebny! Kocham komentarze!!! ;D

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram