OK czyli Orla Kiely. Czyli ktoś, kogo pomysły uwielbiam i łykam z marszu. Mogłabym się otoczyć Orlą Kiely ;)
Charakterystyczny dla Kiely jest wzór, sposób jego tworzenia i zwielokrotniania oraz forma. Daleko nie szukając, to będzie moje ulubione modern retro i basta!

Charakterystyczne dla Kiely to będzie takie o, sobie, radyjko:Nie prezentowałam tu jeszcze dorobku OK, ale ten post ma tytuł Orla Kiely INACZEJ. Hm? Ococho?
Bo prace Orli każdy sobie sam łatwo znajdzie, podobnie: bez problemu można znaleźć jej życiorys i opis najważniejszych cech twórczości.
Jeśli znasz jej wzornictwo, miałaś (miałeś) w ręku "Orla Kiely. Pattern" (książkowo-designerskie must have, imho, o, tu można obejrzeć troszkę: decor8: Pattern by Orla Kiely), jeśli zaglądasz do jej sklepiku i masz średnio-blade pojęcie o modzie z Wysp, wiesz, z czym się Orlę Kiely je.
Tu jednorazowy wyskok OK. Coś, co już sobie było, ale przyszła Kiely, popatrzyła, stwierdziła, że nudne i nadała temu swój sznyt ;)))
Citroen DS3, styczeń 2011, limited edition oczywiście. Z myślą o śladzie węglowym, też oczywiście.

 Ech, auteczko dostępne było tylko w UK i pewnie z 500 (o ile dobrze pamiętam) sztuk żadna się nie ostała i nie czeka, aż uzbieram gotówkę w śwince-skarbonce ;)

 2 komentarze

 1. Uwielbiam OK, napalilam sie na pokrowiec do I-phona... ach, trochu drogi, ale ten wzor... no zawsze mi sie gdzies w sklepie rzuci w oczy i stwierdzam ze najlepszejszy no ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ło, lubię jak Ktoś stare wpisy wyciąga i odkurza! :D
   Poluj na ebayu, można kupić okazyjnie, naprawdę okazyjnie. Bo wiemy, hehe, ile produkty OK potrafią kosztować i że to się nazywa "słono" ;).
   Jeszcze na etsy też można coś fajnego znaleźć, np uszytego ręcznie z materiału OK = połowa ceny sklepowego gotowca.

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz. Każdy komentarz jest mądry i potrzebny! Kocham komentarze!!! ;D

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram