Dałam się zainspirować, ale - oczywiście - inaczej ;)
Zajrzałam sobie, robię to zresztą od czasu do czasu, nie raz na rok, do pani Beaty Lipov i do jej Lawendowego Domu, a tam post o herbacianych drinkach:

I wcale nie rzuciłam się do kuchni tworzyć konkurencyjne lub przynajmniej inspirowane napitki, nie. Plasnęłam się w czoło i pomyślałam:
Dlaczego jeszcze nie napisałam, jak lubię ładne puszki po herbacie!
Lubie okrutnie i mam kilka pomysłów na to, jak je wykorzystać.Oczywiście można w nich trzymać herbatę ;))) Jeśli są śliczne, to nic więcej nie potrzeba przecież, tylko je korzystnie wyeksponować.
Ale od zawsze marzy mi się domowy zielnik, ziołowy ogród w puszkach po herbacie albo po prostu ogród puszkowy, z sukulentami (te akurat moje koty najrzadziej zjadają!). Herbatę Twinings bardzo lubię, moja ulubiona to czarna: Lady Gray (z nutami cytrusowymi), owocowa: mango z truskawką i zielona: z pomarańcza i kwiatem lotosu.


A jak przechodziłam etap "majsterkowy", to chciałam z puszek zrobić żyrandol! Jeszcze, oczywiście, z puszek można zrobić świeczki, przyborniki, pojemniki...

Same puszki to fajna rzecz, ale herbata to też nie byle co, prawda?

Marzy mi się popróbowanie Kusmi Tea, ale ceny... No sami zobaczcie.
Podobno ta herbata uzależnia, mnie zachwycają opakowania, bo smaku jeszcze nie znam.

 opentocool.com

Kusmi robi puszki tak charakterystyczne i tak ładne, że nie ma, co kombinować: macie taką? To jesteście szczęściarzami i niech ona sobie stoi spokojnie :)

W spokoju zostawiamy też puszki Andrews&Dunham oraz Mallard Tea! lovelypackage.com


Nie wspominając o puszce zaprojektowanej przez moją ukochaną Orlę Kiely!SMACZNEGO ;) 


 

2 komentarze

  1. Ale fajnie, dzięki Twoim "podróżom" do Andaluzji, ja trafiłam do Ciebie:) A że urządzam właśnie mieszkanko widzę że znajdę u Ciebie mnóstwo inspiracji:) Dzięki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem z Twoją Andaluzją na bieżąco, dobrze mi tam! Dziękuję za odwiedziny i korzystaj na zdrowie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Każdy komentarz jest mądry i potrzebny! Kocham komentarze!!! ;D

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram