Bardzo, przeogromnie i straszliwie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie:

Jesteście wielcy (oraz zdolni) :)))

Przetrzymałam Was trochę z wynikami, bo jakoś nie wzięłam pod uwagę Świąt i całej świątecznej otoczki: tego, że będę w końcu u Mamy, że będę kucharzyć i sprzątać ;))), że będę się mogła spotkać z dawno niewidzianymi znajomymi, że będę robić pierwszą w życiu paschę (która, choć pyszna, lekko się mi jednak rozpływała) i że w niedzielę nie wstanę od stołu ;D

Ale wyniki są.
Łatwo nie było, bo zdjęcia dostałam od Was cudne: pogodne, radosne, kolorowe, z Waszymi ulubionymi motywami, osobami, przedmiotami, z rzeczami zrobionymi przez Was samodzielnie. Z duszą, wszystkie z duszą.

Pierwsze miejsce zajęła Sentimenti. Bo do Jej zdjęcia się wręcz śmieję, jest tak zaraźliwie pozytywne. I przez wspaniałego roześmianego gentlemana i przez kolorowe zestawienie fantastycznie dobranych retro wzorów. Cudo!
Do Sentimenti wędruje bransoletka!Drugie miejsce należy do Kat.bia. Bo w jej zdjęciu jest wiosenny wiatr huśtający gałęźmi młodych brzóz i mnóstwo koloru w wydaniu hand made. Natura i kultura ;)
Kat.bia otrzymuje ode mnie kolczyki z kolorowych opali.

 


Trzecie miejsce zajęła Anna.tuckett. Bo jest prawie takie, jakie zrobiłabym ja, więc bardzo, ale to bardzo mi pasuje ;) Zestaw ceramicznych pojemników kuchennych w optymistycznych wzorach i kolorach plus świetnie dobrana jedna, nienachalnie rzucająca się cecha wspólna: kropki!
Annie.tuckett wysyłam kolczyki z kostkami kryształu górskiego.Zwyciężczynie proszę o podanie mailem adresów do wysyłki. Jeszcze w tym tygodniu biżuteria ruszy do Was w drogę :))) Gratuluję Wam dobrego smaku, talentu i poczucia humoru. Lick it! ;D

Jeszcze raz: dziękuję wszystkim za udział i zabawę!6 komentarzy

 1. :)))
  dziękuję :)
  dobrze, że nagrodą jest bransoletka bo mam pewność, że nastolatek mi jej nie zabierze w zamian za współudział w fotce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mi tylko uświadomiło, jak okropnie zdyskryminowałam mężczyzn w tym konkursie, nie przewidując nagród w stylu śrubokręt z rękojeścią w Spidermany, itp. ;D
   Gratuluję, Asiu, uwielbiam to zdjęcie!

   Usuń
 2. B mi miło i trochę głupio, bo zdjęcia zrobione na chybcika, w 5 minut;-) Strasznie ta wiosna goni.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ze mnie żaden fotograf-znawca, więc absolutnie nie oceniałam kompozycji (no troszeczkę...) czy innych technicznych wartości z zakresu tej sztuki. Po prostu czekałam na zabawę wzorami, na widoczną na zdjęciu radość z tego, że są w Waszych domach, szafach, głowach ;)
  Zresztą mi jest przykro, że nie miałam 15 nagród, bo tyle bym chętnie przyznała...

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam, mam, dostałam piękne kolczyki i jestem kobietą i mogę je nosić - to tak w kontekście dyskryminacji mężczyzn :)A córka już się uśmiecha.Są piękne i w naszym klimacie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Każdy komentarz jest mądry i potrzebny! Kocham komentarze!!! ;D

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Instagram